Який чай пити взимку?
У холодну пору року організму особливо потрібна підтримка. Нестача вітамінів, зниження імунітету та дощово-сльота погода – стають причиною появи депресії та простудних захворювань. Який же
чай краще вибрати, щоб не лише зігрітися у холодні зимові вечори, а й зарядити себе позитивним настроєм, збагатити корисними мікроелементами та вітамінами?
Користь від чаю взимку
Якщо вірити китайцям, то для зимового періоду року найкраще вибирати
чорний чай . У поєднанні з медом і цукром, вони мають гарну зігрівальну властивість, високий вміст протеїну позитивно впливає на процеси травлення, наприклад, на засвоєння жирів, що особливо важливо взимку. При переохолодженні найкраще пити
білий чай . Високий вміст у ньому антиоксидантів дозволяє добре впоратися з можливими вірусами і уникнути хвороби. Через мінімальну кількість кофеїну, що входить до його складу, пити такий напій можна в необмеженій кількості, тим самим роблячи свій імунітет ще міцнішим.
Вплив імбирного чаю на організм
Про позитивні властивості такого напою можна говорити нескінченно. Високі противірусні та лікувальні властивості, роблять його найдієвішим і популярнішим у холодну пору року. Готують його з:
- медом;
- молоком;
- Лимоном;
- Часником;
- М'ятою.
Подякувати за безліч позитивних якостей такого напою можна корінь імбиру. До його складу входять вітаміни, амінокислоти, безліч мікроелементів, серед яких:
- Залізо;
- Калій;
- Фосфор;
- Цинк.
Великий вміст вітаміну С – робить його справжньою панацеєю від ГРИПУ та ГРВІ.
Які ще чаї потрібно пити у морози?
Велика кількість позитивних властивостей мають знамениті китайські чайні суміші. Для зимового сезону чудово підійдуть
пуери . Подібний напій підвищує опірність організму до холоду, покращує травлення і добре зігріває. Збагатити свій організм корисними речовинами можна за допомогою трав'яного чаю, виготовленого власноруч. До складу можна додати листя м'яти, малини, липи, чорної смородини і т.д. Такий напій дуже приємний на смак і дозволить не лише зігрітися, а й отримати додаткову порцію вітамінів. Крім того, настій із різних трав можна без побоювання давати маленьким дітям - навіть у великій кількості він не завдасть шкоди, а з ложечкою меду, обов'язково сподобається малюкові.