Який чай пити взимку?

Який чай пити взимку?
15.01.2018

Який чай пити взимку?

У холодну пору року організму особливо потрібна підтримка. Нестача вітамінів, зниження імунітету та дощово-сльота погода – стають причиною появи депресії та простудних захворювань. Який же чай краще вибрати, щоб не лише зігрітися у холодні зимові вечори, а й зарядити себе позитивним настроєм, збагатити корисними мікроелементами та вітамінами?

Користь від чаю взимку

Якщо вірити китайцям, то для зимового періоду року найкраще вибирати чорний чай . У поєднанні з медом і цукром, вони мають гарну зігрівальну властивість, високий вміст протеїну позитивно впливає на процеси травлення, наприклад, на засвоєння жирів, що особливо важливо взимку. При переохолодженні найкраще пити білий чай . Високий вміст у ньому антиоксидантів дозволяє добре впоратися з можливими вірусами і уникнути хвороби. Через мінімальну кількість кофеїну, що входить до його складу, пити такий напій можна в необмеженій кількості, тим самим роблячи свій імунітет ще міцнішим.

Вплив імбирного чаю на організм

Про позитивні властивості такого напою можна говорити нескінченно. Високі противірусні та лікувальні властивості, роблять його найдієвішим і популярнішим у холодну пору року. Готують його з:
  • медом;
  • молоком;
  • Лимоном;
  • Часником;
  • М'ятою.
Подякувати за безліч позитивних якостей такого напою можна корінь імбиру. До його складу входять вітаміни, амінокислоти, безліч мікроелементів, серед яких:
  • Залізо;
  • Калій;
  • Фосфор;
  • Цинк.
Великий вміст вітаміну С – робить його справжньою панацеєю від ГРИПУ та ГРВІ.

Які ще чаї потрібно пити у морози?

Велика кількість позитивних властивостей мають знамениті китайські чайні суміші. Для зимового сезону чудово підійдуть пуери . Подібний напій підвищує опірність організму до холоду, покращує травлення і добре зігріває. Збагатити свій організм корисними речовинами можна за допомогою трав'яного чаю, виготовленого власноруч. До складу можна додати листя м'яти, малини, липи, чорної смородини і т.д. Такий напій дуже приємний на смак і дозволить не лише зігрітися, а й отримати додаткову порцію вітамінів. Крім того, настій із різних трав можна без побоювання давати маленьким дітям - навіть у великій кількості він не завдасть шкоди, а з ложечкою меду, обов'язково сподобається малюкові.